Montaż instalacji elektrycznych w miastach Kraków, Jędrzejów, Katowice, Kielce

Dla naszych  klientów świadczymy  kompleksowe usługi elektryczne i elektroinstalacyjne, między innymi montaż instalacji elektrycznych. Specjalizujemy się w montażu nowoczesnych instalacji elektrycznych, zaawansowanych systemów oświetleniowych dla firm, instytucji jak również  w  gospodarstwach domowych.

Wykonujemy w szczególności: 

  • kompleksowe instalacje elektryczne budynków i mieszkań;
  • dokumentację po wykonawczą wraz z pomiarami;
  • nowoczesne systemy oświetleniowe pomieszczeń mieszkalnych , biurowych oraz handlowych;
  • montaż rozdzielnic, tablic bezpiecznikowych, przyłączy budowlanych;
  • podłączanie sprzętu AGD –  podbijanie gwarancji.

Montaż instalacji elektrycznych Kielce

Montaż instalacji elektrycznych

Podstawą oferty jest montaż instalacji elektrycznych Kraków i okolice. Usługi świadczone są rzetelnie i profesjonalnie. Przyczyną tego jest nie tylko szeroka wiedza, ale również wieloletnie doświadczenie. Wszystkie wykonane prace objęte są gwarancją. Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm, czy też obiektów użyteczności publicznej. Zakres usług jest stale rozszerzany, tak aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Proponowany montaż instalacji elektrycznych Katowice realizowany jest wyłącznie przez wykwalifikowanych ekspertów, którzy posiadają niezbędne certyfikaty.

Usługi elektryczne zgodne z aktualnymi normami

Montaż instalacji elektrycznych Kielce to usługi zgodne z wszystkimi aktualnie obowiązującymi standardami. Wykonane systemy sprawdzają się nie tylko w gospodarstwach domowych, ale również obiektach, które muszą spełniać rygorystyczne standardy. Oczywiście udostępniana jest pełna dokumentacja wykonawcza, czy też pomiarowa. Jest ona niezbędna np. podczas oddawania budynku do użytkowania.
Każde zlecenie traktowane jest w sposób indywidualny. Wszystko po to, aby stworzona instalacja elektryczna była w pełni dopasowana do wymogów danego obiektu. W pierwszej kolejności wykonywana jest dogłębna analiza. Dopiero na podstawia przeprowadzonych pomiarów można zaproponować najkorzystniejsze rozwiązanie. Warto podkreślić, że każde zlecenie na montaż instalacji elektrycznej jest wyceniane uczciwie. Istnieje możliwość oszacowania kosztów jeszcze przed realizacją prac. Dzięki temu klient nie musi obawiać się, że cena przekroczy jego możliwości finansowe. Warunki współpracy są elastycznie dopasowywane do potrzeb zleceniodawcy.

Nowoczesne systemy oświetleniowe

Montaż instalacji elektrycznych Jędrzejów to również różnego typu systemy oświetleniowe. Są one projektowane na podstawie specyfikacji danego miejsca, a także rzeczywistych potrzeb klienta. Systemy oświetleniowe montowane są w domach, biurowcach, zakładach produkcyjnych i przemysłowych, galeriach handlowych, a także wielu innych obiektach. Są to zaawansowane instalacje, które wyróżniają się wysoką funkcjonalnością oraz niezawodnością.
Ponadto w skład świadczonych usług wchodzi montaż wielu instalacji elektrycznych m.in. tablic bezpiecznikowych, przyłączy budowlanych, rozdzielnic. Nasze przedsiębiorstwo elektryczne zajmuje się również podłączaniem sprzętów AGD (z podbiciem karty gwarancyjnej).

Pomoc w nagłych awariach

Usługi elektryczne to nie tylko projektowanie i montaż instalacji. To również błyskawiczna pomoc w przypadku nagłych problemów. Dzięki temu klient nie musi obawiać się o swój komfort, czy też bezpieczeństwo. Wystarczy jedynie zadzwonić pod wskazany numer, aby omówić szczegóły. Nagła awaria zostanie zażegnana tak szybko, jak to tylko możliwe. Jest to szczególnie ważne w zakładach pracy, czy też obiektach użyteczności publicznej. Każda usterka instalacji elektrycznej  bezpośrednio przekłada się na straty przedsiębiorstwa. Naprawa musi przebiegać sprawnie, a jednocześnie zgodnie z normami prawnymi i wytycznymi.

Zapraszamy mieszkańców takich miast jak Kielce, Katowice, Kraków oraz Jędrzejów do skorzystania z naszej oferty na montaż instalacji elektrycznych!