Nazywam się Grzegorz Kozendra, jestem właścicielem firmy GRZELKO. Korzystając z usług mojej firmy, mają Państwo pewność, że trafią w ręce dobrego i doświadczonego elektromontera.

Pracuję w zawodzie od ponad 10 lat, w tym czasie oprócz licznych prac dla klientów indywidualnych zrealizowałem wiele zaawansowanych projektów i instalacji komercyjnych (duże doświadczenie w oświetlaniu Salonów Jubilerskich i Zegarmistrzowskich).

Wiedza i wysoka kompetencja poparta jest odpowiednimi dokumentami. Mam uprawnienia SEP (Stowarzyszenia Elektryków Polskich) w dwóch kategoriach: E, D.

 

Elektromonter

Realizacja większości prac w zakresie instalacji elektrycznych wymaga zaangażowania doświadczonego specjalisty. Profesjonalne wsparcie przydaje się zarówno przy okazji montażu instalacji elektrycznej, jak i opracowywaniu systemu oświetleniowego. Oczekując fachowej realizacji prac, warto zdecydować się na nawiązanie kontaktu z dobrym fachowcem. Kompleksowe usługi elektryczne świadczone są przez firmę GRZELKO na terenie województwa małopolskiego, między innymi w Krakowie oraz świętokrzyskiego – na przykład w mieście Kielce.

Profesjonalny elektromonter

Praca wykonywana przez elektryka wymaga sporej precyzji, skupienia oraz uwagi, ze względu na bezpośredni kontakt z instalacjami oraz sprzętem pod napięciem. Posiadane kompetencje pozwalają specjalistom na wykonywanie czynności o zróżnicowanym poziomie skomplikowania. Dotyczy to przede wszystkim kompleksowych usług projektowych, montażowych i podłączeniowych, których realizacja bardzo często okazuje się niezbędna w domu jednorodzinnym, budynku firmowym czy siedzibie instytucji. Spełnienie norm związanych z instalacjami elektrycznymi w obiektach mieszkalnych i użytkowych znacząco zwiększa bezpieczeństwo ich użytkowania, a także pozytywnie wpływa na oszczędność. Na podstawie posiadanej wiedzy, doświadczony elektromonter Kraków jest w stanie poddać dokładnej analizie warunki realizacji oraz dobrać na tej podstawie najbardziej odpowiednie rozwiązania technologiczne.

Kompleksowy zakres usług Elektromontera

Oferta GRZELKO obejmuje szereg zaawansowanych usług elektrycznych i elektroinstalacyjnych. Firma specjalizuje się w realizacjach dedykowanych zarówno tradycyjnym gospodarstwom domowym, jaki i komercyjnym przedsiębiorstwom czy instytucjom publicznym. Profesjonalny elektromonter Katowice wykonuje instalacje elektryczne całych budynków oraz wnętrz, a także rozbudowane systemy oświetleniowe dla pomieszczeń mieszkalnych, handlowych oraz biurowych. GRZELKO oferuje także profesjonalne przyłączanie sprzętu AGD, podbijanie gwarancji czy montaż przyłączy budowlanych, tablic bezpiecznikowych oraz rozdzielnic. Elektromonter Jędrzejów ma ponadto szerokie doświadczenie w realizacji wielu innych zaawansowanych projektów dla klientów indywidualnych oraz osób prawnych, w tym właścicieli budynków przemysłowych, biurowych czy usługowych.

Elektromonter Kielce

Profesjonalna realizacja prac Elektromonterskich

Firma GRZELKO działa na rynku już od ponad dekady. Zyskała przez ten czas wielu stałych klientów, którzy wciąż zgłaszają się do niej z kolejnymi zleceniami. Zdobyte doświadczenie znacząco usprawnia realizację zaawansowanych prac elektrycznych oferowanych przez firmę, co przekłada się na nieustannie wysoki poziom świadczonych usług. Fachowy elektromonter Kielce ma szansę doskonale odnaleźć się w projektach wymagających szerokiego zakresu działań. Korzystając z oferty GRZELKO można mieć pewność terminowego i profesjonalnego wykonania wszystkich zleconych prac. Cała dokumentacja sporządzana są zgodnie z obowiązującymi wytycznymi i normami prawnymi. Prace montażowe i serwisowe wykonywane są przez doświadczonego fachowca, dysponującego niezbędnymi uprawnieniami Stowarzyszenia Elektryków Polskich.

Elektromonter realizuje usługi na terenie miast takich jak Kielce, Katowice, Kraków oraz Jędrzejów.