Firma GRZELKO świadczy profesjonalne usługi elektryczne i elektroinstalacyjne od ponad 10 lat. Specjalizujemy się w montażu nowoczesnych instalacji elektrycznych, zaawansowanych systemów oświetleniowych dla firm, instytucji, osób prawnych (punkty usługowe, biurowe, budynki przemysłowe), jak również dla klientów indywidualnych.

Na rynku działamy od 2007 roku. W tym czasie zyskaliśmy nie tylko doświadczenie w realizacji zaawansowanych instalacji elektrycznych, ale również grono zadowolonych i stałych klientów, którzy powierzają nam realizację nowych projektów dla swoich firm czy sklepów.

Gwarantujemy fachowe, kompleksowe a przede wszystkim terminowe wykonanie zleconych prac. Projekty i dokumentacje przygotowywane są z troską o najdrobniejsze szczegóły z uwzględnieniem obowiązujących norm prawnych i wytycznych. Montaż i naprawy wykonywane są przez doświadczonego elektryka posiadającego szeroką wiedzę popartą niezbędnymi uprawnieniami SEP (Stowarzyszenia Elektryków Polskich).

Firma GRZELKO świadczy kompleksowe usługi i serwis elektryczne na terenie województwa świętokrzyskiego , śląskiego oraz małopolskiego 

Przykładowe realizacje: